درآمد میلیونی فقط با چند ساعت کار در روز

درآمد میلیونی فقط با چند ساعت کار در روز

"آيا واقعا راه آسان تر و سريع تري وجود نداره!؟ چه طور خيلي افراد از طريق اينترنت درآمد عالي کسب مي کنن ولي من هنوز موفق نشدم؟!" حتما این فکر بارها و بار ها از ذهن شما عبور کرده!!؟ دقیقا چند سال پیش من هم شرایط شما رو داشتم تا اینکه با یک ایده خلاقانه تونستم به چیزی که میخام برسم. واین یکی از بهترین،آسون ترین، سریعترین و پر بازده ترین روش کسب درآمد میلیونی از اینترنت هست و باور کنید هیچ چیز به اندازه کسب درآمد در منزل و از طریق اینترنت دلچسب نیست. پس با یک بسم ا... با ما همراه باشید

پشتیبانی خرید

لطفا به نکات زیر توجه نمایید :
1- بخش پشتیبانی به سوالاتی در مورد محتوای فایل ، روش نصب یا اجرا ، نحوه استفاده ، راهنمایی ، تدریس و هرآنچه خارج از پرداخت آنلاین و دانلود است ، پاسخ نخواهد داد و باید از بخش تماس با ما پیغام خود را ارسال نمایید.
2- زمان پاسخگویی بین یک تا 48 ساعت خواهد بود، لطفا از ارسال درخواست تکراری خودداری نمایید.
3- برای ارسال درخواست جدید به پشتیبانی لطفا موضوع درخواست، نام و نام خانوادگی، ایمیل و متن پیغام خود را با دقت وارد نمایید.
4- درصورتیکه قبلا درخواست پشتیبانی ارسال نموده اید، لطفا شماره پشتیبانی خود را در قسمت زیر وارد نمائید تا پاسخ های مربوط به درخواست خود را مشاهده نمائید.

فرم مشاهده پاسخ پشتیبانی


Captcha

فرم ارسال درخواست پشتیبانی


Captcha
توجه : جهت مشاهده خریدهای مربوط به محصولات فایلی که انجام داده اید ایمیلی که زمان خرید وارد کرده اید را درج نمائید تا گزارش خریدهای شما ارائه شود
Captcha

1- آدرس ايميل خود را با دقت وارد نماييد.

2- دکمه پرداخت و دانلود را کليک نماييد. در اين مرحله شما به سايت بانک هدايت ميشويد که توسط تمامی کارت های بانکی ميتوانيد مبلغ هزينه دانلود فايل را پرداخت نماييد.

*توجه*: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبنديد، حتماً دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدايت شويد و پرداخت شما تاييد گردد و بصورت کاملاً موفق انجام شود و لینک ها در اختیار شما قرار گیرند. در صورتيکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پيغامی را نمايش داد روی دکمه Continue کليک کنيد تا فرايند خريد کامل شود. دقت کنيد در صورتيکه پس از پرداخت در صفحه بانک دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک نکنید و به فروشگاه هدايت نشويد خريد شما ناقص ميماند و پرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود و نمیتوانید لینک ها را دریافت و فایل ها را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کم میشود ولی لینک های دانلود را دریافت نمیکنید. در چنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتاً چند روز (نهایتاً 72 ساعت) بصورت خودکار توسط سیستم بانکی کشوری به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. توجه داشته باشید وقتی که مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت داده میشود پیامک بانکی برایتان ارسال نمیشود. پس اگر خواستید از بازگشت مبلغ اطمینان حاصل کنید باید موجودی بگیرید.

3- پس از پرداخت موفق به سايت هدايت ميشويد و لينک های دانلود اختصاصی را دريافت ميکنيد. لينک های دانلود به محض پرداخت در اختيار شما قرار ميگيرند. همچنين به ايميل شما هم ارسال ميشوند. دقت کنيد برای خريد اينترنتی شما اطلاعات بانکی خود را در سايت رسمی و معتبر بانک وارد ميکنيد و حتما نياز به رمز دوم کارت بانکی داريد که با مراجعه به خودپرداز ميتوانيد اين رمز را مشخص کنيد. برای راهنمايی های بيشتر در خصوص خريد اينترنتی ميتوانيد از شعبه بانک راهنمايی های لازم را دريافت نماييد.


برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد،چون بر این باورند که ((یا راهی خواهم یافت و یا راهی خواهم ساخت))

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما